Anenii noi

Șef AOFM: Iordachescu Zinaida

Adresa: 6501, or. Anenii Noi, str. Chișinăului 6

Tel: 265-23982, 23495

E-mail: zinaida.iordachescu@anofm.md

E-mail agenție: aofm.aneniinoi@anofm.md

Vezi harta >
Bălţi

Șef AOFM: Chiţac Ilie

Adresa: 3100, mun. Bălţi, str. A. Puşkin, 16

Tel: 231-20522; 23237; 21254

E-mail: ilie.chitac@anofm.md

E-mail agenție: aofm.balti@anofm.md

Vezi harta >
Basarabeasca

Șef AOFM: Voloșciuc Snejana

Adresa: 6702, or. Basarabeasca, str. K. Marks, 55

Tel: 297-22505, 22733

E-mail: snejana.volosciuc@anofm.md

E-mail agenție: aofm.basarabeasca@anofm.md

Vezi harta >
Briceni

Șef AOFM: Storoj Elizaveta

Adresa: 4700, or. Briceni, str. Independenţei,3

Tel: 247-22653; 23696; 25628

E-mail: elizaveta.storoj@anofm.md

E-mail agenție: aofm.briceni@anofm.md

Vezi harta >
Cahul

Șef AOFM: Sarsaman Evghenia

Adresa: 3909, or. Cahul, str. Şt. cel Mare, 15

Tel: 299-22186; 21623; 20595

E-mail: evghenia.sarsaman@anofm.md

E-mail agenție: aofm.cahul@anofm.md

Vezi harta >
Călăraşi

Șef AOFM: Harea Doina

Adresa: 4404, or. Călăraşi, str. M. Eminescu,19

Tel: 244-22071; 22371

E-mail: doina.harea@anofm.md

E-mail agenție: aofm.calarasi@anofm.md

Vezi harta >
Cantemir

Șef AOFM: Danalachi Angela

Adresa: 7300, or. Cantemir, str. Trandafirilor,2

Tel: 273-23300, 22541

E-mail: angela.danalachi@anofm.md

E-mail agenție: aofm.antemir@anofm.md

Vezi harta >
Căuşeni

Șef AOFM: Cernat Vasile

Adresa: 4304, or. Căuşeni, str. Mateevici, 9

Tel: 243-23055; 23344

E-mail: vasile.cernat@anofm.md

E-mail agenție: anofm.causeni@anofm.md

Vezi harta >
Chișinău

Șef AOFM: Şupac Ala

Adresa: 2012, mun. Chişinău, str. M. Varlaam, 90

Tel: (022) 224-440

E-mail agenție: aofm.chisinau@anofm.md

Vezi harta >
Cimişlia

Șef AOFM: Sîrbu Anastasia

Adresa: 4100, or. Cimişlia, str. Şt. cel Mare, 14

Tel: 241-23036; 23309

E-mail: anastasia.sirbu@anofm.md

E-mail agenție: aofm.cimislia@anofm.md

Vezi harta >
Criuleni

Șef AOFM: Cojocari Ana

Adresa: 4801, or. Criuleni, str.Biruința, 12

Tel: 248-21450; 22708

E-mail: ana.cojocari@anofm.md

E-mail agenție: aofm.criuleni@anofm.md

Vezi harta >
Donduşeni

Șef AOFM: Corcimari Larisa

Adresa: 5102, or. Donduşeni, str. Independenţei, 47

Tel: 251-22489

E-mail: larisa.corcimari@anofm.md

E-mail agenție: aofm.donduseni@anofm.md

Vezi harta >
Drochia

Șef AOFM: Zavorotnîi Galina

Adresa: 5202, or. Drochia, str. Independenţei, 15

Tel: 252-21827; 22782

E-mail: galina.zavorotnii@anofm.md

E-mail agenție: aofm.drochia@anofm.md

Vezi harta >
Dubăsari

Șef AOFM: Avxentiev Nadejda

Adresa: 4571, r-nul Dubăsari, sat. Cocieri, str.Ţărmului, 2

Tel: 248-93360, 52462

E-mail: nadejda.avxentiev@anofm.md

E-mail agenție: aofm.dubasari@anofm.md

Vezi harta >
Edineţ

Șef AOFM: Marian Eduard

Adresa: 4601, or. Edineţ, str. M. Eminescu, 24

Tel: 246-22779; 24399; 24807

E-mail: eduard.marian@anofm.md

E-mail agenție: aofm.edinet@anofm.md

Vezi harta >
Făleşti

Șef AOFM: Chiruţă Sergiu

Adresa: 5902, or. Făleşti, str. M. Eminescu, 9

Tel: 259-22262; 23330

E-mail: sergiu.chiruta@anofm.md

E-mail agenție: agentie.falesti@anofm.md

Vezi harta >
Floreşti

Șef AOFM: Gusac Irina (interimar)

Adresa: 5000, or. Floreşti, str.Ștefan cel Mare, 63

Tel: 0250-26895, 250-22666; 20134

E-mail: irina.gusac@anofm.md

E-mail agenție: aofm.floresti@anofm.md

Vezi harta >
Glodeni

Șef AOFM: Mahu Maria (interimar)

Adresa: 4901, or. Glodeni, str. Suveranităţii, 4

Tel: 249-23360; 23182

E-mail: maria.mahu@anofm.md

E-mail agenție: aofm.glodeni@anofm.md

Vezi harta >
Hânceşti

Șef AOFM: Ciubotaru Vladislav

Adresa: 3400, or. Hânceşti, str. M. Hâncu, 123

Tel: 269-23961; 23251

E-mail: vladislav.ciubotaru@anofm.md

E-mail agenție: aofm.hincesti@anofm.md

Vezi harta >
Ialoveni

Șef AOFM: Codreanu Petru

Adresa: 6801, or. Ialoveni, str. Al. cel Bun, 49

Tel: 268-23452, 22109

E-mail: petru.codreanu@anofm.md

E-mail agenție: aofm.ialoveni@anofm.md

Vezi harta >
Leova

Șef AOFM: Tipa Maria

Adresa: 6301, or. Leova, str. Independenţei,3

Tel: 263-22046, 22593

E-mail: maria.tipa@anofm.md

E-mail agenție: aofm.leova@anofm.md

Vezi harta >
Nisporeni

Șef AOFM: Pavel Muschei

Adresa: 6401, or. Nisporeni, str. Suveranităţii, 2

Tel: 026423055

E-mail agenție: pavel.muschei@anofm.md

Vezi harta >
Ocnița

Șef AOFM: Lazari Rodica

Adresa: 7101, or. Ocniţa, str. Independenţei, 51

Tel: 271-21497; 23760

E-mail: rodica.lazari@anofm.md

E-mail agenție: aofm.ocnita@anofm.md

Vezi harta >
Orhei

Șef AOFM: Timuș Viorel

Adresa: 3505, or. Orhei, str. V. Lupu 24

Tel: 235-21490; 22407; 20912

E-mail: viorel.timus@anofm.md

E-mail agenție: aofm.orhei@anofm.md

Vezi harta >
Râşcani

Șef AOFM: Rusu Tatiana

Adresa: 5600, or. Râşcani, str. 31 August,16

Tel: 256-23261; 22004

E-mail: tatiana.rusu@anofm.md

E-mail agenție: aofm.riscani@anofm.md

Vezi harta >
Rezina

Șef AOFM: Negură Ana

Adresa: 5400, or. Rezina, str. Șciusev, 2/a, bir.33 (et.3)

Tel: 254-23173; 24374

E-mail: ana.negura@anofm.md

E-mail agenție: aofm.rezina@anofm.md

Vezi harta >
Sângerei

Șef AOFM: Deleu Valerian

Adresa: 6201, or. Sângerei, str. Independenţei,136

Tel: 262–24687, 24237, 24709

E-mail: valerian.deleu@anofm.md

E-mail agenție: aofm.singerei@anofm.md

Vezi harta >
Şoldăneşti

Șef AOFM: Zgurean Elena

Adresa: 7201, or. Şoldăneşti, str. Păcii 8-a

Tel: 272-22454; 24333

E-mail: elena.zgurean@anofm.md

E-mail agenție: aofm.soldanesti@anofm.md

Vezi harta >
Soroca

Șef AOFM: Mînăscurtă Marina

Adresa: 3000, or. Soroca, str. V. Alecsandri, 2

Tel: 230-22302; 23066; 30674

E-mail: marina.minascurta@anofm.md

E-mail agenție: aofm.soroca@anofm.md

Vezi harta >
Ştefan Vodă

Șef AOFM: Cebotari Aurica

Adresa: 4201, or. Ştefan Vodă, str. Libertăţii, 1

Tel: 242-23670; 23537

E-mail: aurica.cebotari@anofm.md

E-mail agenție: aofm.stefanvoda@anofm.md

Vezi harta >
Străşeni

Șef AOFM: Rodideal Galina

Adresa: 3701, or. Străşeni, str. M. Eminescu, 56

Tel: 237-22620; 23240

E-mail: galina.rodideal@anofm.md

E-mail agenție: aofm.straseni@anofm.md

Vezi harta >
Taraclia

Șef AOFM: Taucci Vladimir- șef

Adresa: 7401, or. Taraclia, str. Ștefan cel Mare, 9-B

Tel: 294-25382; 25998;

E-mail: vladimir.taucci@anofm.md

E-mail agenție: aofm.taraclia@anofm.md

Vezi harta >
Teleneşti

Șef AOFM: Codreanu Maria

Adresa: 5801, or. Teleneşti, str. Renaşterii, 69

Tel: 258-22795; 24220

E-mail: maria.codreanu@anofm.md

E-mail agenție: aofm.telenesti@anofm.md

Vezi harta >
Ungheni

Șef AOFM: Bulubica Vasile

Adresa: 3600, or. Ungheni, str. Decebal, 21

Tel: 236-23280; 23166;

E-mail: vasile.bulubica@anofm.md

E-mail agenție: aofm.ungheni@anofm.md

Vezi harta >
UTA Găgăuzia

Șef AOFM: Miron Natalia

Adresa: 3805, or. Comrat, str.Tretiacova, 36

Tel: 298-24433, 24541

E-mail: natalia.miron@anofm.md

E-mail agenție: aofm.utag@anofm.md

Vezi harta >
Contactează-ne